Navigator NST сериялы шөгілетін түтіктер электрлік оқшаулауға, коррозияға қарсы, механикалық зақымданудан қорғауға және сымдар мен кабельдерді таңбалауға арналған. Жануды қолдамайтын және ультракүлгін сәулеленудің әсеріне төзімді модификацияланған полиэтиленнен жасалған.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Navigator |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.265 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 10 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 5,2-9 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | қб, |
| Санат | Жылумен қысылатын түтіктер |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10,,,50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 9 |
| Көлемі, м3 | 0.00071 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55,,,105 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0,55±0,1 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Түсі | Қара |
| Ені, м | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 626 ₸


