
REXANT 25 мм х 1,0 мм желім қабаты бар термиялық жиырылатын таспа, қара, ролик 5 м, ТЛ-1,0
- Бар
- Коды:48-9026
3 552 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (701) 098-87-01
Тимур- +7 (727) 244-86-93 Отдел продаж
REXANT термиялық жиырылатын таспалар сымдар мен кабельдердің байламдарын байланыстыру, қосылымдарды оқшаулау және сымдар мен кабельдердің оқшаулауының зақымдалуын жөндеу үшін қолданылады.Сондай-ақ механикалық зақымдануға, коррозияға, тозуға ұшыраған құрылымдық элементтерді механикалық қорғауға арналған.
Ыстыққа төзімді таспалар құрылымдық элементтердің берік және герметикалық байланысын қажет ететін жерлерде қолдануға ұсынылады. Термопластикалық жабысқақ қабаттың болуына байланысты олар оқшауланған заттармен сенімді байланысты қамтамасыз етеді. Ыстық балқымалы желімнің металға, ағашқа, керамикаға және пластмассаларға жақсы адгезиясы желдеткіш және өткізгіш құбырлардың, қуат сымдарының және байланыс кабельдерінің қосылымдарында таспаларды пайдалануға мүмкіндік береді. REXANT термиялық жиырылатын таспалардың көмегімен жасалған қосылыстар механикалық зақымдануға және коррозияға төзімді.
Қолдану:
Монтаждау 23 таспаның қабаттасуымен және бір мезгілде жоғары температуралы шаш кептіргіштермен немесе газ оттықтарымен жылыту арқылы жүзеге асырылады.
Ыстыққа төзімді таспалар құрылымдық элементтердің берік және герметикалық байланысын қажет ететін жерлерде қолдануға ұсынылады. Термопластикалық жабысқақ қабаттың болуына байланысты олар оқшауланған заттармен сенімді байланысты қамтамасыз етеді. Ыстық балқымалы желімнің металға, ағашқа, керамикаға және пластмассаларға жақсы адгезиясы желдеткіш және өткізгіш құбырлардың, қуат сымдарының және байланыс кабельдерінің қосылымдарында таспаларды пайдалануға мүмкіндік береді. REXANT термиялық жиырылатын таспалардың көмегімен жасалған қосылыстар механикалық зақымдануға және коррозияға төзімді.
Қолдану:
Монтаждау 23 таспаның қабаттасуымен және бір мезгілде жоғары температуралы шаш кептіргіштермен немесе газ оттықтарымен жылыту арқылы жүзеге асырылады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.148 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 25 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 17.9 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 18,2-24,0 |
| Ұзындығы, м | 5 |
| Өлшем бірлігі | руль, |
| Санат | Жылумен қысылатын түтіктер |
| СЭҚ ТН коды | 3921906000 |
| Шөгу коэффициенті | 1,4-тен 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 120 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10,,,50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 24 |
| Көлемі, м3 | 0.0018 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -45,,,+125 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 10000 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 400 % |
| Ені, м | 0.025 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 552 ₸


