СТК және ТТК түтіктері маймен сіңдірілген қағазбен, пластмассадан жасалған оқшаулаумен және өзара байланысқан полиэтиленнен жасалған оқшаулаумен қуат кабельдерінің барлық түрлерінің қосылыстарын тығыздау және оқшаулау үшін арналған.
Түтіктің ішкі бетіне шөгілгеннен кейін абсолютті тығыздауды қамтамасыз ету үшін желімделген термиялық балқыма қабаты жағылады.
ТТУК мөлдір түтіктері сезімтал электронды компоненттерді, контактілерді, жабдық бөлшектерін, датчиктерді және т.б. механикалық қорғаныс және электр оқшаулау үшін (1000 В дейін) қолданылады. Түтіктердің мөлдір қабырғасы қорғалған объектілердің, өткізгіштердің дәнекерлеу/дәнекерлеу орындарының, түйіндердің қосылуының және т.б. күйін визуалды бақылауға мүмкіндік береді. Таңбалау мақсаттары үшін ыңғайлы.
Түтіктің бүкіл ішкі бетіне біркелкі жағылған желім қабаты түтік жиырылғаннан кейін қосылыстың толық жабылуын қамтамасыз етеді.
Түтіктерде шөгуге дейінгі және кейінгі диаметрлері көрсетілген қара түсті таңбалардың болуы.
Түтіктің ішкі бетіне шөгілгеннен кейін абсолютті тығыздауды қамтамасыз ету үшін желімделген термиялық балқыма қабаты жағылады.
ТТУК мөлдір түтіктері сезімтал электронды компоненттерді, контактілерді, жабдық бөлшектерін, датчиктерді және т.б. механикалық қорғаныс және электр оқшаулау үшін (1000 В дейін) қолданылады. Түтіктердің мөлдір қабырғасы қорғалған объектілердің, өткізгіштердің дәнекерлеу/дәнекерлеу орындарының, түйіндердің қосылуының және т.б. күйін визуалды бақылауға мүмкіндік береді. Таңбалау мақсаттары үшін ыңғайлы.
Түтіктің бүкіл ішкі бетіне біркелкі жағылған желім қабаты түтік жиырылғаннан кейін қосылыстың толық жабылуын қамтамасыз етеді.
Түтіктерде шөгуге дейінгі және кейінгі диаметрлері көрсетілген қара түсті таңбалардың болуы.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.334 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 51 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 16 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | Жоқ |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | м |
| Санат | Жылумен қысылатын түтіктер |
| СЭҚ ТН коды | 3917390008 |
| Шөгу коэффициенті | 4-тен 1-ге дейін |
| Материал | Полиэтилен |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | қалың қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10,,,50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 50 |
| Көлемі, м3 | 0.0035 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55,,,125 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 1000 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Ені, м | 0.07 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 445 ₸


