Жылумен қысылатын түтік СТК (3:1) қос қабырғалы желім 18,0/6,0мм, мөлдір, 10 дана қаптама. әрқайсысы 1м REXANT
- Бар
- Коды:26-1809
1 281 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (701) 098-87-01
Тимур- +7 (727) 244-86-93 Отдел продаж
REXANT термиялық шөгілетін желім қабаты бар түтік — ең танымал және сенімді термиялық шөгілетін материалдардың бірі.Зақымданғандарды қалпына келтіруге және жаңа оқшаулауды жасауға, кабельдер мен сымдардың беттерін және электр қосылымдарын тығыздауға, сымдарды таңуға және таңбалауға, коррозияға қарсы қорғаныс және сәндік жабындарды жасауға арналған.
Мұндай ыстыққа төзімді түтіктің ішкі бетіне желім қабаты жағылады. Қыздырған кезде желім әсер ету объектісімен түйіскен жердің герметикалығын және желімделуін қамтамасыз ете отырып, қуыстарды толтыра отырып ериді.
Шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ол үшін түтікті қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін салқындату жеткілікті.
Түтік жануды басатын қасиетке ие, яғни жануды қамтамасыз ете алмайды, ашық от болмаған жағдайда өздігінен сөнеді және тұтануға қабілетсіз
Мұндай ыстыққа төзімді түтіктің ішкі бетіне желім қабаты жағылады. Қыздырған кезде желім әсер ету объектісімен түйіскен жердің герметикалығын және желімделуін қамтамасыз ете отырып, қуыстарды толтыра отырып ериді.
Шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ол үшін түтікті қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін салқындату жеткілікті.
Түтік жануды басатын қасиетке ие, яғни жануды қамтамасыз ете алмайды, ашық от болмаған жағдайда өздігінен сөнеді және тұтануға қабілетсіз
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Түсі | Мөлдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.054 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 18 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 6 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 6,8-17 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Санат | Жылумен қысылатын түтіктер |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 3-тен 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 110 °C |
| Үлгі немесе орындау | қос қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10,,,50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 17 |
| Көлемі, м3 | 0.0004 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55,,,+110 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 2 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Ені, м | 0.018 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 281 ₸







