
Жылумен қысылатын түтік СТК (3-4:1) орташа жабысқақ 75,0/22,0мм, қара, қаптама 2 дана. әрқайсысы 1м REXANT
- Бар
- Коды:26-0075
4 821 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (701) 098-87-01
Тимур- +7 (727) 244-86-93 Отдел продаж
Жабысқақ қабаты және жоғары шөгу коэффициенті бар термиялық шөгілетін түтік REXANT — ең танымал және сенімді термиялық шөгілетін материалдардың бірі.
Кабельдер мен сымдарды оқшауланған қосылыстардың диаметрлерінің орташа айырмашылығымен жалғау, кабельдер мен сымдардың беттері мен электрлік қосылыстарын тығыздау, сымдарды таңу және таңбалау, коррозияға қарсы қорғаныс және сәндік жабындарды жасау кезінде зақымдалғандарды жөндеуге және жаңа оқшаулауды жасауға арналған.
Мұндай ыстыққа төзімді түтіктің ішкі бетіне желім қабаты жағылады. Қыздырған кезде желім әсер ету объектісімен түйіскен жердің герметикалығын және желімделуін қамтамасыз ете отырып, қуыстарды толтыра отырып ериді.
Шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ол үшін түтікті қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін салқындату жеткілікті.
Кабельдер мен сымдарды оқшауланған қосылыстардың диаметрлерінің орташа айырмашылығымен жалғау, кабельдер мен сымдардың беттері мен электрлік қосылыстарын тығыздау, сымдарды таңу және таңбалау, коррозияға қарсы қорғаныс және сәндік жабындарды жасау кезінде зақымдалғандарды жөндеуге және жаңа оқшаулауды жасауға арналған.
Мұндай ыстыққа төзімді түтіктің ішкі бетіне желім қабаты жағылады. Қыздырған кезде желім әсер ету объектісімен түйіскен жердің герметикалығын және желімделуін қамтамасыз ете отырып, қуыстарды толтыра отырып ериді.
Шөгілетін түтіктердің бірегей қасиеті олардың диаметрін өзгерту, қыздыру нәтижесінде жиырылу және шөгілетін заттың немесе материалдың пішінін алу қабілеті болып табылады, ол үшін түтікті қажетті температураға дейін қыздырып, содан кейін салқындату жеткілікті.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Rexant |
| Материал | Өсімдік тұғыры |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.465 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 75 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 22 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 23-74 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Санат | Жылумен қысылатын түтіктер |
| СЭҚ ТН коды | 3917320001 |
| Шөгу коэффициенті | 3-4-тен 1-ге дейін |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 100 °C |
| Үлгі немесе орындау | орташа |
| Монтаждау температурасы | -10,,,50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 74 |
| Көлемі, м3 | 0.0025 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55,,,+110 ℃ |
| Жұмыс кернеуі (В) | 600 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 3.7 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Ені, м | 0.075 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 821 ₸


