Полиэтиленнен жасалған жұқа шөгілетін түтіктер галогенсіз және жануды басатын қасиетке ие. Өнімдер жақсы электрлік және механикалық параметрлерге ие, оқшаулағыш және тығыздағыш материалдар ретінде қолданылады. Әртүрлі заттарға созылған күйде киіледі, қыздырылған кезде олардың көлемі кішірейеді, сыртқы пішінін сақтай отырып, заттарды тығыз етіп тартады.
Шөгілетін түтік келесі түстерде жасалады: мөлдір, ақ, сары, сары-жасыл, жасыл, қызыл, көк және қара.
Әртүрлі қималардың өткізгіштерімен жұмыс істеуге арналған түтіктердің әртүрлі диаметрлерінің кең таңдауы.
Түтіктердің материалында галогендер жоқ және жануды қолдамайды.
Шөгілетін түтік келесі түстерде жасалады: мөлдір, ақ, сары, сары-жасыл, жасыл, қызыл, көк және қара.
Әртүрлі қималардың өткізгіштерімен жұмыс істеуге арналған түтіктердің әртүрлі диаметрлерінің кең таңдауы.
Түтіктердің материалында галогендер жоқ және жануды қолдамайды.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.07 |
| Термо шөгілгенге дейінгі ішкі диаметр, мм | 25 |
| Термоқ қысқарғаннан кейінгі ішкі диаметрі, мм | 12.5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Сымдардың диаметрлерінің диапазоны | 12,8-24 |
| Ұзындығы, м | 1 |
| Өлшем бірлігі | м |
| Санат | Жылумен қысылатын түтіктер |
| СЭҚ ТН коды | 3917390008 |
| Шөгу коэффициенті | 2-ден 1-ге дейін |
| Материал | Полиэтилен |
| Шөгудің басталу температурасы мин | 70 °C |
| Мин толық шөгу температурасы | 125 °C |
| Үлгі немесе орындау | жұқа қабырғалы |
| Монтаждау температурасы | -10,,,50 °C |
| Номиналды көлденең қимасы, мм2 | 24 |
| Көлемі, м3 | 0.00022 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Жұмыс температурасы | -55,,,125 °C |
| Жұмыс кернеуі (В) | 660 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Шығарылған елі | ҚЫТАЙ |
| Шөгуден кейінгі қабырғаның қалыңдығы, мм | 0,9±0,1 |
| Үзілгенге дейін ұзарту | ≥ 200 % |
| Ені, м | 0.025 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 784 ₸



