Мақта-мата тығыздағышы бар Р3-ЦХ типті металл түтік кабельдің қаптамасын қатты шаң басқан немесе газдалған ортада қорғайды. Тығыздағыштың болуы металл шлангты герметикалық етпейді, бірақ оны желдету жүйелерінде және ірі дисперсті сусымалы заттарды тасымалдау үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.531 |
| Ішкі диаметрі, мм | 48 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Өлшем бірлігі | м |
| Беттің қорғаныш жабыны | мырышталған |
| Санат | Құбырлар |
| Жануға төзімділік санаты | Жоқ |
| Тұтастырғыштың беріктік сыныбы | жеңіл |
| Климаттық орындалуы | 3-те |
| СЭҚ ТН коды | 8307100009 |
| Макс рұқсат етілген жұмыс қарқыны | 400°C |
| Материал | металл таспа |
| Иілудің ең аз радиусы, мм | 150 |
| Сыртқы диаметрі, мм | 50 |
| Номиналды кернеу, кВТ | 1 |
| Көлемі, м3 | 0.092 |
| Тек топтық қаптамада сатылады | Жоқ |
| Беріктік | 320 |
| Иілуге беріктік | икемді |
| Сығу кезіндегі беріктік, Н | 320 |
| Жұмыс температурасы | -45 +90 °C |
| Орташа қызмет ету мерзімі, жыл | 6 |
| Ультракүлгінге төзімділік | Жоқ |
| Шығарылған елі | РЕСЕЙ |
| Пайдалану температурасы | -45 +90 °C |
| Қабырғасының қалыңдығы, мм | 2 |
| Соққыға төзімділік | 750 |
| Тығыздау | мақта-мата |
| Түсі | Металлик |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 555 ₸


